انواع پروفیل چوب پلاست

چوب پلاست ها از محصولات بسیار محبوب و کاربردی می باشند که امروزه در ساخت بسیاری از محصولات از آن ها استفاده می شود زیرا متریال استفاده شده در چوب پلاست ها به گونه ای می باشد که محصولات ساخته شده از آن را هم در محیط های خارجی و هم در محیط های داخلی می توان استفاده کرد حال ما در این مقاله قصد داریم انواع پروفیل چوب پلاست را نام برده و شرح دهیم با ما همراه باشید.

انواع پروفیل چوب پلاست

1- پروفیل چوب پلاست طرح چوب: یکی از محبوب ترین پروفیل ها، پروفیل چوب پلاست طرح چوب می باشد که از این نوع پروفیل ها در ساخت سقف کاذب، نما، دکورسازی، فلاورباکس و ... استفاده می شود از این نوع پروفیل ها برای ساخت کفپوش ها استفاده نکنید زیرا بعد از مدتی راه رفتن بر روی آن سبب می شود کفپوش خراب و طرح چوب آن فرسوده شود.

2- پروفیل چوب پلاست برس خورده: این نوع پروفیل با توجه به شباهت زیادی که به چوب دارد در مواردی همچون دکورسازی، نماسازی و ... استفاده می شود از این پروفیل ها در ساخت کفپوش ها نیز می توان استفاده کرد زیرا سطح این پروفیل ها برس خورده می باشد و از لغزش جلوگیری می کند از این نوع پروفیل در اطراف استخرها نیز استفاده می شود.

3- پروفیل چوب پلاست صیقلی: این نوع پروفیل ها دارای ظاهر بسیار براق می باشند و دارای هیچ گونه عملیات های سطحی نمی باشند به همین دلیل است که اگر خط و کشی روی آن ها بیفتد بسیار سریع نمایان می شود از این نوع پروفیل ها بیشتر در ساخت آلاچیق، نیمکت، گلدان، نما و سقف های کاذب استفاده می شود.

4- پروفیل چوب پلاست سمباده زده شده: استفاده از سمباده در پروفیل ها سبب می شود که سطح براق آن ها از بین برود این نوع پروفیل نیز شباهت بسیاری به چوب دارد به همین دلیل از آن ها در ساخت سقف های کاذب، دکورسازی ها و ... استفاده می شود.

برای خرید و مشاهده محصولات ساخته شده از چوب پلاست می توانید به سایت چوب سان مراجعه کنید.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.